ERJ-P03D6810V
MFR.Part #
ERJ-P03D6810V
JLCPCB Part #
C4093227
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS