ERJ-P03D6492V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P03D6492V
JLCPCB Part #
C4188100
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS