ERJ-P03D6342V
MFR.Part #
ERJ-P03D6342V
JLCPCB Part #
C4149348
Description
-55℃~+155℃ 200mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS