ERJ-P03D6202V
MFR.Part #
ERJ-P03D6202V
JLCPCB Part #
C4313590
Description
-55℃~+155℃ 200mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS