ERJ-P03D5900V
MFR.Part #
ERJ-P03D5900V
JLCPCB Part #
C4141658
Description
-55℃~+155℃ 200mW 590Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS