ERJ-P03D5603V
MFR.Part #
ERJ-P03D5603V
JLCPCB Part #
C4222427
Description
-55℃~+155℃ 200mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS