ERJ-P03D5600V
MFR.Part #
ERJ-P03D5600V
JLCPCB Part #
C4266220
Description
-55℃~+155℃ 200mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS