ERJ-P03D54R9V
MFR.Part #
ERJ-P03D54R9V
JLCPCB Part #
C4091979
Description
-55℃~+155℃ 200mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS