ERJ-P03D5493V
MFR.Part #
ERJ-P03D5493V
JLCPCB Part #
C4176790
Description
-55℃~+155℃ 200mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS