ERJ-P03D53R6V
MFR.Part #
ERJ-P03D53R6V
JLCPCB Part #
C4232550
Description
-55℃~+155℃ 200mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS