ERJ-P03D5360V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P03D5360V
JLCPCB Part #
C4131270
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 536Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS