ERJ-P03D5232V
MFR.Part #
ERJ-P03D5232V
JLCPCB Part #
C4071923
Description
-55℃~+155℃ 200mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS