ERJ-P03D5230V
MFR.Part #
ERJ-P03D5230V
JLCPCB Part #
C4146563
Description
-55℃~+155℃ 200mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS