ERJ-P03D4752V
MFR.Part #
ERJ-P03D4752V
JLCPCB Part #
C4185191
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS