ERJ-P03D45R3V
MFR.Part #
ERJ-P03D45R3V
JLCPCB Part #
C4340184
Description
-55℃~+155℃ 200mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS