ERJ-P03D4532V
MFR.Part #
ERJ-P03D4532V
JLCPCB Part #
C3925848
Description
-55℃~+155℃ 200mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS