ERJ-P03D43R2V
MFR.Part #
ERJ-P03D43R2V
JLCPCB Part #
C4323631
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS