ERJ-P03D4303V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P03D4303V
JLCPCB Part #
C4244619
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 430kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS