ERJ-P03D4120V
MFR.Part #
ERJ-P03D4120V
JLCPCB Part #
C4259595
Description
-55℃~+155℃ 200mW 412Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS