ERJ-P03D40R2V
MFR.Part #
ERJ-P03D40R2V
JLCPCB Part #
C3984032
Description
-55℃~+155℃ 200mW 40.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS