ERJ-P03D3921V
MFR.Part #
ERJ-P03D3921V
JLCPCB Part #
C4045896
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS