ERJ-P03D3832V
MFR.Part #
ERJ-P03D3832V
JLCPCB Part #
C4313546
Description
-55℃~+155℃ 200mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS