ERJ-P03D3602V
MFR.Part #
ERJ-P03D3602V
JLCPCB Part #
C4129677
Description
-55℃~+155℃ 200mW 36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS