ERJ-P03D3571V
MFR.Part #
ERJ-P03D3571V
JLCPCB Part #
C4018494
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS