ERJ-P03D3483V
MFR.Part #
ERJ-P03D3483V
JLCPCB Part #
C4148462
Description
-55℃~+155℃ 200mW 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS