ERJ-P03D3401V
MFR.Part #
ERJ-P03D3401V
JLCPCB Part #
C4115860
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS