ERJ-P03D3300V
MFR.Part #
ERJ-P03D3300V
JLCPCB Part #
C4198827
Description
-55℃~+155℃ 200mW 330Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS