ERJ-P03D3242V
MFR.Part #
ERJ-P03D3242V
JLCPCB Part #
C4097138
Description
-55℃~+155℃ 200mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS