ERJ-P03D30R9V
MFR.Part #
ERJ-P03D30R9V
JLCPCB Part #
C4352884
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS