ERJ-P03D3092V
MFR.Part #
ERJ-P03D3092V
JLCPCB Part #
C4083591
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS