ERJ-P03D3010V
MFR.Part #
ERJ-P03D3010V
JLCPCB Part #
C4052741
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS