ERJ-P03D3001V
MFR.Part #
ERJ-P03D3001V
JLCPCB Part #
C4169815
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS