ERJ-P03D2670V
MFR.Part #
ERJ-P03D2670V
JLCPCB Part #
C3980317
Description
-55℃~+155℃ 200mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS