ERJ-P03D2402V
MFR.Part #
ERJ-P03D2402V
JLCPCB Part #
C4306758
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS