ERJ-P03D2321V
MFR.Part #
ERJ-P03D2321V
JLCPCB Part #
C4117750
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS