ERJ-P03D2102V
MFR.Part #
ERJ-P03D2102V
JLCPCB Part #
C4298207
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS