ERJ-P03D18R0V
MFR.Part #
ERJ-P03D18R0V
JLCPCB Part #
C4068320
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS