ERJ-P03D1873V
MFR.Part #
ERJ-P03D1873V
JLCPCB Part #
C4311322
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS