ERJ-P03D1821V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P03D1821V
JLCPCB Part #
C4044162
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS