ERJ-P03D1801V
MFR.Part #
ERJ-P03D1801V
JLCPCB Part #
C4070070
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS