ERJ-P03D1601V
MFR.Part #
ERJ-P03D1601V
JLCPCB Part #
C3922215
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS