ERJ-P03D1501V
MFR.Part #
ERJ-P03D1501V
JLCPCB Part #
C4176244
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS