ERJ-P03D1432V
MFR.Part #
ERJ-P03D1432V
JLCPCB Part #
C4263156
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS