ERJ-P03D13R7V
MFR.Part #
ERJ-P03D13R7V
JLCPCB Part #
C3971573
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS