ERJ-P03D12R7V
MFR.Part #
ERJ-P03D12R7V
JLCPCB Part #
C4273098
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS