ERJ-P03D12R0V
MFR.Part #
ERJ-P03D12R0V
JLCPCB Part #
C4350301
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS