ERJ-P03D1270V
MFR.Part #
ERJ-P03D1270V
JLCPCB Part #
C4281510
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS