ERJ-P03D1210V
MFR.Part #
ERJ-P03D1210V
JLCPCB Part #
C4276452
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS