ERJ-P03D11R0V
MFR.Part #
ERJ-P03D11R0V
JLCPCB Part #
C3997874
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS