ERJ-M1WSJ12MU
MFR.Part #
ERJ-M1WSJ12MU
JLCPCB Part #
C3932233
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 12mΩ 1W ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS